Az IDI oktatói

Beosztás

Munkahely

Antal Miklós

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.%20">Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Berecz Roland

DE, Pszichiátriai Tanszék

Berényi Ervin

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.">Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

DE, Orvosi Laboratóriumi és Képalkotó Diagnosztikai Tanszék

Birinyi András

Bognár László

Egyetemi Tanár

Clemens Béla

Osztályvezető főorvos

Kenézy Kórház, Neurológiai Osztály

Csépány Tünde

Csiba László

Csomós Ákos

acsomos@t-online.hu

Osztályvezető főorvos

Honvédkórház

Égerházi Anikó

DE, Pszichiátriai Tanszék

Fekete István

Frecska Ede

Kenézy Kórház, Felnőtt Pszichiátria

Fülesdi Béla

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát." target="_parent">Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

DE, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Tanszék

Hallay Judit

DE, Aneszteziológiai és Intenzív TerápiásTanszék

Hortobágyi Tibor

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.">hortobáEz az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

egyetemi docens

DE, Pathológiai Intézet